poniedziałek, 11 marca 2013

Aurora Skies download

   Ostatnio szukałam na internecie różnych zestawów ze Store do pobrania za darmo, bo zostało mi już tylko 440 simpointsów. Przy okazji udało mi się znaleźć zestaw Aurora Skies, zawierający również materiały specjalne: kojec "Dobry Start", chodzik dla dzieci i balon powietrzny :D
 
http://www.mediafire.com/?vt6tqxx3qx743mr

   Jest to plik WinRaR, więc jak już się pobierze, trzeba go rozpakować (kliknąć na niego PPM i wybrać opcję wypakuj tutaj. Jeśli jej nie ma to znaczy, że nie mamy WinRaRa). Powinien pojawić się drugi plik, z taką samą nazwą ale z ikonką simsów. Ten plik trzeba przenieść do folderu Downloads, a potem to już jak z normalnymi rzeczami pobranymi w store - trzeba go zainstalować w programie startu.
   A tak przy okazji, żeby nie było, że kradnę prawa autorskie czy coś, to tego linka znalazłam na innym blogu, Jamee's Sims 3.
   Miłej gry w nowym mieście ;)

3 komentarze:

 1. Mam maleńki problem. Wyskakuje mi, że mam się na tą stronę zalogować, ale tego nie chcę, ponieważ jestem na wielu stronach zalogowana i po prostu stwarza mi to pewne problemy jeśli znowu się gdzieś zaloguje. Czy mogłabyś udostępnić jakieś hasło do tej stronki? Ale ogólnie, bardzo dziękuje na link :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy ja wchodzę na tą stronę, nie muszę się logować (sama również nie lubię się logować na wielu stronach, więc zazwyczaj szukam stron gdzie nie trzeba). Kiedy wejdziesz w link, po prostu naciśnij ten zielony przycisk z napisem "download".

   Usuń
 2. Dziekuje!!! jesteś wielka!!

  OdpowiedzUsuń