poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Wehikuł czasu

   Wehikuł czasu można zdobyć na 2 sposoby. Pierwszym, moim zdaniem lepszym i ciekawszym sposobem, jest wynalezienie go w warsztacie wynalazcy. Żeby to zrobić musimy mieć 9 poziom wynalazczości i przynajmniej 65 jednostek złomu. Można też znaleźć go w komisie, ale to bardzo rzadko.
   Za pomocą wehikułu czasu możemy przenieść się w przeszłość i przyszłość. Co prawda kiedy sim wskoczy do wehikułu, nie widzimy co robi, ale pokazują nam się komunikaty tego typu:

Komunikaty z podróży do przyszłości.

Komunikaty z podróży do przeszłości.

   Simowie z podróży w czasie mogą przywieźć różne przedmioty. Zazwyczaj przywożą rzeczy związane z epoką w której byli, ale może się zdarzyć że przywiozą coś co można kupić normalnie w trybie kupowania np. "tort urodzinowy piekielny" albo to małe stereo. Oto rzeczy które przywożą najczęściej:

  • pieniądze - od 150§ do ok. 2000§
  • książki - czasami wyglądają inaczej niż te zwykłe (np. z okładką jak kora drzewna), mają nowe tytuły, i są dużo warte (zazwyczaj).
  • Ubrania - z epoki w którą wybrał się sim np. ubranie błazna królewskiego
  • Trylogdytę - nowy rodzaj magicznego gnoma.
  • Różne przedmioty.
   Po podróży w czasie sim dostanie pozytywny lub negatywny nastrójnik. Dopóki in nie zniknie (czyli przez 4 simowe godziny), nie możemy wybrać się na kolejną wyprawę. 


Kilka ubrań z różnych stref czasowych i innych zdjęć:

Ubranie dla sima (przyszłość)
Ubranie dla simki (przeszłość)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz