wtorek, 22 listopada 2011

Omniroślina

   Jest to roślina, która nie posiada własnych owoców - kiedy coś na niej posadzisz, to właśnie to na niej wyrośnie. Np. jeśli nakarmisz ją jajkami, to później możesz z niej zebrać właśnie jajka.
   Możemy ją wyhodować dopiero po ukończeniu 10 poziomu ogrodnictwa. Możemy ją (jej nasiona) znaleźć za Ośrodkiem Naukowym, w ogródeczku. Ma podłużne, trochę złotawe nasiona.
   Nigdy tego nie próbowałam, ale zastanawiam się, czy można ją karmić tylko roślinami i jedzeniem, czy też zwykłymi przedmiotami :P.

2 komentarze:

  1. hej to ja z zapytaj Adaa1999 ej a co zrobić żeby działały Simsy 3?bo mi w ogóle nie chcą działać;(

    OdpowiedzUsuń
  2. A ściągałaś jakieś przedmioty z internetu? Tzn. jakieś meble, ubrania, fryzury itp., ściągnięte ze stron takich jak modthesims, a nie thesims3.com. Jeśli masz ściągnięte pliki sims3pack, to musisz je odinstalować w programie startu gry. Jednak jeśli są to pliki .package, musisz je usunąć (lub przenieść do innego folderu)z folderu package (C:/ moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Mods/package). Jeśli to nie pomoże, wejdź do C:/moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/ Saves i skopiuj wszystko co jest w środku (są to twoje rodzinki w grze). Przeinstaluj grę i wklej to do pliku Saves. Rodzinki znowu będą w grze.

    OdpowiedzUsuń